२०८१ श्रावण ४ शुक्रबार

झापासहित पूर्वी नेपालमा मनसुन सक्रिय, नदीखोलामा बढ्यो जलस्तर

हाल देशको पूर्वी भूभागमा मनसुनी प्रणालीको प्रभाव रहेको छ भने बाँकी भूभागमा स्थानीय वायु तथा भारतको विहार आसपास रहेको न्यून चापीय  क्षेत्रको आंशिक प्रभाव रहेको छ। जसको प्रभावले कोशी, मधेस, बागमती र गण्डकी प्रदेशमा  पूर्ण बदली तथा बाँकी भूभागमा आंशिक बदली देखि मुख्यतया मौसम सफा रहेको छ। कोशी, मधेस प्रदेश , बागमती र गण्डकी प्रदेशका केही  स्थानहरूमा चट्याङ्ग हित हल्का देखि मध्यम वर्षा भइरहेको छ।

आज दिउँसो कोशी, मधेस, बागमती र गण्डकी प्रदेशमा आंशिकदेखि साधरणतया बदली रही रहने छ । कोशी, बागमती र गण्डकी प्रदेशका केही  तथा मधेस प्रदेश लगायत बाँकी भूभागका एक–दुई स्थानमा चट्याङ्गसहित हल्का देखि मध्यम वर्षाको सम्भावना रहेको छ। झापाका कनककाईमाई, बिरिङ लगायतका खोलामा आएको बाढीले नदी किनाराका बस्तीमा जोखिम बढेको छ । सोमवार रातीको पानीले झापा गाउँपालिका(२ को सुँगा बथान टोल नजिकैको ५० बिगाहमा लगाएको मकै नष्ट गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय झापाले जर्नाको छ ।

२०८१ असार ४, मंगलवार प्रकाशित 0 Minutes 87 Views

ताजा समाचार