२०८१ असार १२ मंगलवार

जापान पठाइदिन्छु भन्दै रकम ठगी गर्ने झापाका राई पक्राउ

जापान पठाइदिन्छु भन्दै रकम ठगी गरेको आरोपमा झापाका एक जना पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा झापा कमल गाउँपालिका-४ घर भई हाल काठमाडौँस्थित टोखा नगरपालिका- ३ बानियाटार बस्ने ५० वर्षीय गणेशकुमार कुलुङ राई रहेका छन् ।

उनले भक्त बहादुर राई समेत दुईजनालाई वैदेशिक रोजगारीको लागि जापान पठाइदिन्छु भन्दै प्रतिव्यक्ति पन्ध्र लाख रुपैयाँ लाग्छ र जापान पुगेपछि प्रतिष्ठित होटेलमा कुक काममा मासिक दुई लाख रुपैयाँ तलब हुन्छ भनी विश्वास दिलाएर उनीहरूबाट पटक पटक गरी जम्मा छ लाख पचास हजार रुपैयाँ रकम ठगी गरी सम्पर्क विहीन भएका थिए ।

पीडितहरूको उजुरीको आधारमा प्रहरीले राईलाई बुधबार टोखा १६ माछा पोखरीबाट पक्राउ गरी  थप अनुसन्धान तथा कारबाहीको लागि वैदेशिक रोजगार विभाग ताहाचल पठाइसकेको छ ।

२०८० पुष १९, बिहीबार प्रकाशित 1 Minute 181 Views

ताजा समाचार