२०८१ जेष्ठ ९ बुधबार

काँकरभिट्टा नाका: चिनिया नागरिक नेपाली नागरिकताको फोटोकपी बोकेर भारत गएपछि…

काँकरभिट्टा । काँकरभिट्टा नाकाबाट नेपाली नागरिकता बोकेर अवैध रुपमा भारत प्रवेश गरेका एक चिनिया नागरिक भारतमा पक्राउ परेका छन् ।

चिनिया नागरिकलाई सहयोग गरेको आरोपमा भारतीय एसएसबीले दुई नेपाली नागरिकलाई समेत पक्राउ गरेको छ । नेपाल भारतको सीमा नाका काँकडभिट्टा हुँदै भारतको पानीटंकी बजार पुगेका चिनिया नागरिक ली शियाकाङ र उनलाई सहयोग गर्ने  सञ्जीव सुयाल र चित्र गुप्ता अधिकारी पक्राउ परेका हुन् । उनीहरू गाडी चढेर शुक्रबार दिउँसो भारत गएका थिए ।

सीमामा तैनाथ एसएसबी ४१औँ बटालियनका टोलीले आवश्यक कागजपत्र माग्दा चिनिया नागरिक शियाकाङले नेपाली नागरिकताको फोटो कपि देखाएका थिए ।

एसएसबीका जवानलाई उनीमाथि शङ्का लागेर नियन्त्रणमा लिएर थप सोधपुछ गर्दा चीनबाट नेपाल आएको थाहा पाए । त्यसपछि चिनिया नागरिकसहित तीनै जनालाई पक्राउ गरी खोरीबारी प्रहरीलाई जिम्मा लगाएका थिए । प्रहरीले तीनै जनालाई सिलिगुडी अदालतमा पेस गर्नुका साथै घटनाको बारेमा थप अनुसन्धान गरिरहेको भारतीय प्रहरीले जनाएको छ । टाइम्स अफ प्रदेश

२०८० आश्विन २६, शुक्रबार प्रकाशित 0 Minutes 889 Views

ताजा समाचार